6 Niedziela zwykła

17.02.2019 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, połączone z wystawieniem Najśw. Sakramentu, które potrwa do godz. 17.00 Zapraszamy!

2. Jutro, po Mszy św. wieczornej comiesięczne spotkanie Bractwa Szkaplerza św.

3. Pragniemy poinformować, że nie ma już żadnych wolnych terminów na intencje mszalne w roku 2019. Nowa księga intencji mszalnych na rok 2020 dostępna będzie od 1 czerwca. Proponujemy, więc, do czerwca łączone intencje: środowe w ramach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wieczorno-niedzielne z racji pogrzebu.

4. Pani pracująca naukowo w wyższej, częstochowskiej uczelni, poszukuje dla siebie pokoju, najchętniej u samotnie mieszkającej pani. Osoby zainteresowane, proszę o kontakt.

5. Katolicka Szkoła Podstawowa w Częstochowie przy ul. Górnej 12 serdecznie zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w środę 6 marca i w czwartek 7 marca br.

6. Solenizantom bieżącego tygodnia, a zwłaszcza: Łukaszom, Bernadetom, Arnoldom, Leonom, Piotrom, Damianom, oraz Jubilatom, życzymy Bożej Opieki, wstawiennictwa Matki Najświętszej i Świętych Patronów oraz zdrowia. Naszym Parafianom radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

7. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: śp. Zofia Dębska, lat 79, zamieszkała przy ul. Obrońców Westerplatte nr 15; śp. Renata Zymek, lat 74, zamieszkała przy ul. ks. Grochowskiego i śp. Witold Maciejewski lat 85, zamieszkały przy ul. Obrońców Westerplatte nr 11. Pogrzeb Zofii odbył się w czwartek, Renaty w piątek, a Witolda wczoraj. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!