Ogłoszenia duszpasterskie

14 Niedziela zwykła

08.07.2018 r.

         1. W tym tygodniu przypada 13-ty dzień lipca, w którym odbywa się nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na Mszę św. połączoną z różańcem i procesją fatimską, która rozpocznie się o godz. 20.00.

         2. Za dwa tygodnie rozpocznie się generalny remont organów. Okazuje się, że ich konserwacja sprzed roku jest niewystarczająca. Jest to konieczne z uwagi na pękające mieszki do poszczególnych głosów, które przez to stają się nieczynne. Przewidywany koszt remontu wyniesie dwadzieścia parę tysięcy złotych. Będę wdzięczny ofiarodawcom, którzy wesprą ten cel w podpisanej kopercie. Z góry składam serdeczne, staropolskie „Bóg zapłać!”.

         3. Solenizantom nadchodzącego tygodnia: Elżbietom, Janom, Adrianom, Weronikom, Filipom, Olafom, Benedyktom, Kalinom, Andrzejom, Izabelom, Kamilom oraz Jubilatom, życzymy nieustającej Opieki Bożej, wstawiennictwa Matki Bożej i świętych Patronów, a nam tutaj zebranym miłej niedzieli i radosnego tygodnia, bogatego w Boże łaski. Szczęść Boże!

         4. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana śp. Helena Adamska, lat 87, zamieszkała przy ul. Brezy, śp. Jacek Sekuła, lat 48, zamieszkały przy ul. Obrońców Westerplatte nr 23, śp. Helena Hutnik, lat 78, zamieszkała przy ul. PCK nr 14 i śp. Michał Janik, lat 79, zamieszkały przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej nr 2. Pogrzeb Heleny Adamskiej odbył się w środę, Jacka w piątek, Heleny Hutnik wczoraj, a Michała odbędzie się we wtorek  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!