24 Niedziela zwykła

16.09.2018 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do godz. 17,00.

2. We wtorek dzień patronalny dzieci i młodzieży – święto św. Stanisława Kostki. Msza św. ku czci św. Patrona o godz. 18.00.

3. W czwartek święto Apostoła i Ewangelisty św. Mateusza.

4. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na rzecz katolickich uczelni naszej archidiecezji.

5. W ostatnim tygodniu ofiary na remont organów złożyli: państwo: Krystyna i Zbigniew Śliwińscy, Elżbieta i Zygmunt Lizakowie, Danuta i Zbigniew Łachucikowie, Anna i Sebastian Adamikowie, Jadwiga i Ryszard Janeczkowie, Kazimiera i Zdzisław Mokrasowie, Janina i Marian Brodzińscy, Krystyna i Wiesław Ciepielowie, Bogumiła i Andrzej Myślinowie, Weronika i Andrzej Pniakowie, Ewa i Jan Ząbkowiczowie, a także państwo: Parkitni, Koperowie, Ziółkowie, rodzina Krakowianów, panie: Elżbieta Obońska i Marianna Baran. Dwie ofiary były anonimowe. Bóg zapłać Ofiarodawcom!

6. Wszystkim Solenizantom nadchodzącego tygodnia, a szczególnie: Edytom, Robertom, Justynom, Stanisławom, Teodorom, Faustynom, Irenom, Mateuszom, Tomaszom oraz Jubilatom życzymy Bożej Opieki, zdrowia i ludzkiej życzliwości. Naszemu panu organiście Tomaszowi Łękawie życzymy obfitych łask Bożych, zdrowia i rodzinnego szczęścia, a naszym drogim Parafianom i miłym Gościom radosnej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

7. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana: śp. Ryszard Krakowian, lat 81, zamieszkały przy ul. Teligi. Pogrzeb jego odbyły się w środę. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!