33 Niedziela zwykła

18.11.2018 r.

1. Dziś 3 niedziela miesiąca, stąd jak zwykle o godz. 15.00 – nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia i adoracja Najśw. Sakramentu, która potrwa do godz. 17.00. Zapraszamy!

2. We wtorek, po Mszy św. wieczornej Krąg Biblijny. Wszystkich zainteresowanych problematyką biblijną serdecznie zapraszamy!

3. W czwartek tradycyjnie wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki i śpiewu kościelnego. Jest ona też szczególną patronką organistów i chórzystów. Naszemu panu Organiście, z okazji tego święta, składamy życzenia Bożej Opieki i wstawiennictwa świętej Patronki.

4. W ostatnim tygodniu ofiary złożyli: państwo: Maria i Florian Duchnikowie, Ewa i Ireneusz Ceglarzowie, pani Wanda Piekarska i pan Stefan Zemła. Bóg zapłać Ofiarodawcom!

5. Solenizantom bieżącego tygodnia: Karolinom, Romanom, Sewerynom, Edmundom, Rafałom, Januszom, Konradom, Cecyliom, Adelom, Klemensom, Janom, oraz Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa, wstawiennictwa Matki Najświętszej i Świętych Patronów. Naszym Parafianom - radosnego świętowania niedzieli i szczęśliwego tygodnia. Szczęść Boże!