10 Niedziela zwykła

10.06.2018 r.

1. W środę nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy!

2. W tym tygodniu odbędą się nauki przed sakramentem bierzmowania. Młodzież klas II gimnazjum zapraszamy do świątyni we wtorek, na godz. 19.00, natomiast klasy VII-me w czwartek również na godz. 19.00.

3. W sobotę, 16 czerwca odbędzie się autokarowa pielgrzymko-wycieczka dzieci i młodzieży do Jędrzejowa, na Święty Krzyż i do parku Trampolin w Kielcach. Odjazd sprzed kościoła o godz. 8.00. Rodzice zainteresowanych wyjazdem dzieci i młodzieży, proszeni są o kontakt z ks. Tomaszem. Koszt wyjazdu 50 zł.

4. Informujemy ponownie, że jest już nowa, na rok 2019 – książka intencji mszalnych. Stosowne rezerwacje intencji, można załatwiać u pana kościelnego Jana w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

5. Wychodząc ze świątyni, wesprzyjmy ofiarą do puszki wyższe uczelnie teologiczne naszej archidiecezji.

6. Solenizantom nadchodzącego tygodnia, a szczególnie: Bogumiłom, Małgorzatom, Feliksom, Janinom, Leonom, Antonim, Anetom, Lucjanom, Michałom, Bernardom, Jolantom, Alinom, Anetom oraz Jubilatom, życzymy nieustającej Opieki Bożej, wstawiennictwa Matki Bożej i świętych Patronów, a naszym wiernym miłej niedzieli i radosnego tygodnia, bogatego w Boże łaski.

7. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana: śp. Urszula Kasprzyk, lat 63, zamieszkała przy ul. Obrońców Westerplatte nr 13. Jej pogrzeb odbył się w środę. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!