19.08.2018 r.

1. Dzisiaj III niedziela miesiąca o godz. 1500 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja.
  2. Jutro, w poniedziałek jak co roku udamy się na pielgrzymkę na Jasną Górę w czasie nowenny przed uroczystością NMP Częstochowskiej. Wyruszamy o godz. 1700, aby dotrzeć na Mszę św. na godz. 1830. Serdecznie zapraszamy wszystkich.
  3. Z racji naszego pielgrzymowania, jutro kancelaria parafialna wyjątkowo będzie czynna w godzinach od 1600 do 1650.
  4. Dysponujemy jeszcze dwoma miejscami wolnymi na autokarowy wyjazd pielgrzymkowy w Bieszczady, w dniach od 8 do 10 września br. Program wyjazdu jest bardzo interesujący i można się z nim zapoznać, gdyż jest wywieszony w gablocie parafialnej.
  5. W ubiegłym tygodniu ofiary na remont kościelnych organów złożyli państwo: Alicja i Ryszard Szelkowie, Bogumiła i Wiesław Sobotowie, Maria i Krzysztof Wieluńscy, Bogumiła i Ryszard Ballowie, Anna i Ryszard Tałajowie, Danuta i Leszek Choronkiewiczowie, Ewa i Artur Helińscy, Katarzyna i Grzegorz Drelichowie, Maria i Bronisław Chudzikowie, Regina i Mieczysław Dubowie, Anna i Janusz Radosławscy, Bożena i Stanisław Wolscy, Krystyna i Antoni Pyrcowie, Grażyna i Andrzej Zacharjaszowie, Barbara i Stanisław Gruzlowie, Irena i Władysław Bernatowie, Maria i Stanisław Turbiarzowie, państwo Jagielscy, Nowakowie, panie: Kazimiera Wojtal, Zofia Kubat, Elżbieta Stanowska, Krystyna Nocoń, Barbara Bujacz, Irena Nowak, Aleksandra Gawron, Zofia Perkowska, Genowefa Karol, Elżbieta Porada, Teresa Ślusarek i pan Antoni Cupiał, dwie ofiary były anonimowe. Bóg zapłać!
  6. Solenizantom bieżącego tygodnia, a zwłaszcza: Sabinom,  Joannom, Kazimierom, Cezarym,  Różom, Bartłomiejom, Luizom, Bolesławom oraz Jubilatom, życzymy Bożej Opieki, wstawiennictwa Matki Najświętszej i Świętych Patronów oraz zdrowia. Naszym Parafianom radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!
  7. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: śp. Marian Piaszczyk, lat 79 oraz śp. Jerzy Sobieraj, lat 86. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!