3 Niedziela Adwentu

16.12.2018 r.

1. Dzisiaj, w trzecią niedzielę miesiąca, o godz. 15.00 – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 17.00. Zapraszamy!

2. Jutro, po Mszy św. wieczornej – w sali katechetycznej comiesięczne spotkanie Bractwa Szkaplerza Świętego.

3. W piątek, 21 grudnia, udamy się do chorych, do których nie przychodzimy w pierwsze piątki miesiąca, aby ich pojednać z Panem Bogiem przed świętami Bożego Narodzenia. Adresy chorych zainteresowanych wizytą kapłana, można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

4. Dzisiaj, po każdej Mszy św. szczególnie gorąco zaprosimy na kiermasz przedświąteczny - wyrobów rękodzielniczych, wytworzonych podczas warsztatów terapii zajęciowej osób niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo, prowadzonych przez Braci Szkolnych. Nabywając proponowane produkty wspierać będziemy działalność prowadzoną na rzecz osób niepełnosprawnych, dając im także satysfakcję z wykonywanej pracy. Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dalszą działalność placówki.

5. Pan Kościelny obszedł już wszystkie domostwa naszej parafii z poświęconym opłatkiem na wieczór wigilijny. Gdyby ktoś opłatka nie nabył, może to uczynić po każdej Mszy św. w zakrystii. Są jeszcze małe świece wigilijnej pomocy dzieciom, w cenie 6 zł.

6. W przedsionku świątyni, za małą ofiarką, przeznaczoną na młodzieżowe akcje duszpasterskie, można nabyć sianko na stół wigilijny.

7. Solenizantom bieżącego tygodnia, a zwłaszcza: Zdzisławom, Bogusławom, Dariuszom, Bogumiłom, Dominikom, Janom, Piotrom, Tomaszom, Zenonom oraz Jubilatom życzymy Bożej Opieki, wstawiennictwa Matki Najświętszej i Świętych Patronów oraz zdrowia. Naszym Parafianom radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!